Nadchodzące koncerty Wawer Music Festival

Nadchodzące koncerty Wawer Music Festival

Nadchodzące koncerty X edycji Wawer Music Festival!

Centrum Konferancyjno – Szkoleniowe Hotelu Boss, ul. Żwanowiecka 20, Warszawa

 

 

 

 

 

 
 
10 Marzec 2019 godz. 17:30
Recital Nadzwyczajny czyli Lukas Geniusas
 
Koncert odbywający się w ramach X edycji Wawer Music Festival. Lukas Geniusas to pianista pochodzenia rosyjsko-litewskiego, który został laureatem II nagrody na XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.W programie zaplanowano takie utwory jak Sonata n.3 Chopina, Dumka Czajkowskiego oraz 12 Preludiów Desyatnikova.
 

Wstęp wolny!

 

 
 
07 Kwiecień 2019 godz. 17:30
Miasteczko Wawer Mieszkańcom – Waldemar Malicki

Waldemar Malicki polski pianista i kameralista. W zadziwiający sposób łączy wirtuozerię muzyczną i słowną. Koncertował z prawie wszystkimi polskimi orkiestrami filharmonicznymi, także poza granicami kraju (w Europie, Ameryce Południowej i Północnej, Japonii). Nie traci klasy, nie wprowadza polityki, codziennie ćwiczy palce i fanatycznie bawi publiczność. Serdecznie zapraszamy na koncert Waldemara Malickiego z gościem specjalnym Arturem Banaszkiewiczem dnia 7.04.2019 o godz. 17:30 do Hotelu Boss w Warszawie.

Bilety do kupienia na:

GOING EBILET BILETYNA

 

05 Maj 2019 godz. 17:30
Wawer Music FestivalZespół „Raz Dwa Trzy”
 
Zespół “Raz, Dwa, Trzy” z Adamem Nowakiem.
Raz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco. Serdecznie zapraszamy dnia 5.05.2019 o godz. 17:30 do Hotelu Boss w Warszawie.

Bilety do kupienia na:

GOING EBILET BILETYNA